THE BEST TEAM

Adrian BEŚCIAK (POMYSŁODAWCA)

Nazywam się Adrian Beściak, mam 22 lata i od ponad 5 lat poruszam się na wózku. Po wypadku otrzymałem pomoc od wielu osób, więc teraz sam postanowiłem pomagać innym. Połączyłem dwie największe pasje w moim życiu, czyli sport oraz niesienie pomocy potrzebującym. Tak właśnie powstał pomysł na akcję The Best Trip "W drodze po pomoc". Na co dzień pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi oraz spełniam się w roli instruktora aktywnej rehabilitacji. Wyjeżdżam na obozy z ON które organizuje Fundacja Aktywnej Rehabilitacji. Przed wypadkiem trenowałem karate oraz kick-boxing. Mimo młodego wieku mogę pochwalić się kilkoma tytułami Mistrza Polski oraz Europy juniorów. W wieku 15 lat zdobyłem tytuł Mistrza Świata Juniorów dwóch federacji: WIASKA i WMAA-ROC.

Adam KOŁODZIEJ (FOTOGRAF)

Od 10 lat pracuje w branży fotograficznej. Jego główne zajęcie to praca w rodzinnej firmie, która zajmuje się oprawą fotograficzną i filmowaniem imprez okolicznościowych takich jak wesela, studniówki itp. Adam ma również swoje pasje, jedną z nich jest motoryzacja – głównie przystosowuje swój samochód do dryftu (jazda w kontrolowanym poślizgu na torze) oraz dokonuje drobnych napraw mechanicznych we własnym garażu.

Tomasz BINDUGA (REDAKTOR)

Zna się z Adamem od 6 klasy podstawówki i razem z nim w stu procentach poświęca się motoryzacji. Również posiada swój projekt samochodu do jazdy w kontrolowanym poślizgu, w związku z czym spędza większość czasu w garażu razem z Adamem . W 2016 roku był kierowcą The Best Trip „W drodze po pomoc”. Razem z Adrianem przemierzył Polskę dookoła wzdłuż granic. Oprócz tego jest redaktorem naczelnym The Best Trip.

Marcin MISZKIEL (FIZJOTERAPEUTA)

Jest magistrem fizjoterapii, pracującym w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Każdego roku wyjeżdża na kilkanaście obozów rehabilitacyjnych z osobami niepełnosprawnymi. Oprócz tego jest konsultantem firmy APCO, zajmującej się dystrybuują wózków inwalidzkich oraz sprzętu ortopedycznego. Jak mówi sam Adrian, Marcin jest jedyną osobą, która nie doprowadzi do sytuacji, w której dopadłaby go kontuzja.

Mateusz BERLIK (GRAFIK/WEB DESIGNER)

To osoba bardzo mocno związana ze sportem. Magister wychowania fizycznego, v-ce prezes i trener w Akademii Młodego Siatkarza Opole, kierownik w AZS Politechnika Opolska Cementownia S.A. drużynie rywalizującej w rozgrywkach II ligi państwowej w piłce siatkowej mężczyzn. Pasjonat projektowania grafiki komputerowej i web designer. Jest twórcą strony internetowej The Best Trip i to właśnie za jego zasługą możesz w tym momencie przeglądać naszą oficjalną witrynę. Zajmuje się również oprawą graficzną na fanpage’u facebookowym oraz projektami graficznymi na najbliższą edycję The Best Trip .

WSPIERAJĄ NAS:


dołącz do grona naszych Partnerów